Sepet 0
ronnefeldt-logo

1823 yılında kurulan Ronnefeldt, bugün 70’den fazla ülkede birinci sınıf oteller, seçkin kafe ve restoranlar için en yüksek kalitede çaylar üreten uluslararası bir gastronomi markasıdır.

Ronnefeldt; Hindistan’ın meşhur Assam ve Darjeeling bölgeleri, Çin’in Yunnan bölgesi başta olmak üzere Japonya, Sri Lanka dünyadaki en yüksek kalite çay yapraklarının elde edildiği çay tarlalarıyla iş birliği içerisindedir.

İlk günden beri tutkuyla, en geleneksel metotlarla sürdürülen, yavaş ve dikkatli el işçiliğine dayanan, çay tarlasından sizlerin önünüze gelene kadar yaşanan bu uzun süreç Ronnefeldt kalitesinin en büyük sırrıdır.

Elde edilen sonuç bu efora değer niteliktedir: sınırsız keyif için farklı aromalarda, tatlarda ve kokularda yüksek kalitede çay yaprakları…

Afiyet olsun!

Johann Tobias Ronnefeldt
Johann Tobias Ronnefeldt

Camellia Gıda, Ronnefeldt markası ve ürünlerinin Türkiye’deki tek yetkili distribütörüdür. Çok fazla sayıda ürün çeşitliliğine sahip olan Ronnefeldt’in seçkin çaylarının, Camellia Gıda olarak özenle seçerek, Türkiye pazarı için en sevilen ve en çok tercih edilen çeşitlerini Türkiye’ye, sizler için getiriyoruz ve size bu denli fazla sayıda seçenek sunmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.