fbpx

Uluslararası dağıtım ağı

Dünyada 70’ten fazla ülkede

Yerel Bilgi ve Deneyim

Yerel dil, öneri, çözümler – her an, her yerde

Lüks Otellerin Tercihi

Dünyanın önde gelen otelleri ve restoranlarında karşılaşılan marka

Çay
Dükkanları

Dünyada 400’den fazla çay dükkanı ve 4.000’in üzerinde Yiyecek & İçecek sektörü müşterisi

Profesyonel Çözümler

Gastronomi için Ronnefeldt: Misafirlerinizi çay keyfi ve estetikle mutlu edin…

Müşterilerinizi keyiflendirecek eşsiz bir çay seçkisi ve sunumuyla özel bir deneyim yaratabilirsiniz. Dökme veya süzen poşet formatlarında çok sayıda ürün çeşidimiz, konseptinize göre aksesuarlar, uyumlu tatlı ve yiyecek reçeteleri konuklarınızın çay deneyimini tamamlar. Ronnefeldt kalitesini kullanarak çay operasyonlarınızda kendinizi gerçek bir uzman olarak sunmanıza destek oluyoruz!

İşletmenizin büyüklüğü ve konseptine bakılmaksızın, Ronnefeldt misafirleriniz için mükemmel çay keyfi sunmanıza destek olur. Bizim için kapsamlı çay desteği özellikle önemlidir: doğru ürün seçimi ve aksesuarlar, aynı zamanda doğru sunuş şekli.

Ronnefeldt tercihi işletmenize kalite katar, sürekli destek ve içecek operasyonlarınızı büyütmenizde katkı sağlar.

Otel ve Restoran Endüstrisi

Ronnefeldt, otel ve restoran endüstrisindeki uluslararası iş ortaklarıyla yıllarca süren dünya çapında işbirlikleri sayesinde, zengin bir deneyim sahibidir. Elde edilen uzmanlıkla, en çeşitli gereksinimlere ve zorluklara hedef odaklı çözümler üretebilir ve misafirleriniz kadar eşsiz özel konseptler sunabiliriz.

Konuklarınızı en zevkli şekilde ağırlamanız için size en iyi fırsatı sunuyoruz. Kahvaltı, beş çayı, uyku öncesi… Her an için müşteri memnuniyeti, estetik, mükemmel çay tadı ve doğru sunuma büyük önem veriyoruz.

Kafe & Bar Konseptleri 

Bugün kafeler kendilerini en kapsamlı evler olarak adlandırıyor, çünkü bu terimin sınırları oldukça genişledi. Ayrıca her yerde birçok bara dönüşen kafe konsepti mevcuttur. Bu da sabahın erken saatlerinden gece yarısına kadar çay operasyonu var demektir. Küçük ve büyük ölçekte kahvaltı ve yiyecek menüleri, kekler, tatlılar ve/veya ana yemekler sunulur – her şey mümkündür.

Ronnefeldt, her konsept için bireysel fikirlere ve çay çözümlerine sahiptir.

Ronnefeldt Tea Academy

Çay meraklısı mısınız? Kendinizi bir çay uzmanı olarak mı yetiştirmek istiyorsunuz? Ronnefeldt TeaAcademy®, çay meraklıları veya bir çay uzmanı olarak yetişmek isteyenler için, bilgilerini genişletme ve çay dünyasında yeni fırsatları tanıyarak en nitelikle çay sunumunu servis etme olanağı sağlıyor.

Ronnefeldt olarak her yıl 100’den fazla profesyoneli Tea Master olarak sertifikalandırıyoruz. Dünya çapında bir yıl içerisinde yaklaşık 20.000 kişi Ronnefeldt profesyonelleri tarafından çay eğitimi alıyor.

Ronnefeldt TeaAcademy ® Avantajları

-Otelinizde / restoranınızda çay servisi ve satışı konusunda satış ve uzmanlığınızı en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

-Eğitimlerimize katıldıktan sonra çay servisinizi ilgilendiren tüm konularda, konuklarınıza tavsiyelerde bulunabilecek gerçek çay uzmanı olabilirsiniz.

Ronnefeldt TeaAcademy®‘nin yetkili çalışanları tarafından nitelikli çay sunumuyla ilgili önerleri nasıl uygulamaya dökeceğinizi öğrenip konuklarınızın memnuniyetini güvence altına alabilirsiniz.

-Kendinizi rakiplerinizden ayırıp, konuklarınıza mükemmel hizmetle birlikte eşsiz bir çay servisi sunabilirsiniz.

Eğitimlerimiz:

Süre: 2 saat
Zorluk:
Seviye:   &

 

Bu temel seminer için, herhangi bir temel bilgiye veya deneyime ihtiyacınız yoktur. Tüm çay meraklıları için önerdiğimiz bir seminerdir.

İçerik

-Ortodoks çayın yetiştirilmesi ve işlenmesi

-Farklı çay türleri

-Ronnefeldt için en önemli çay yetiştirme alanları

-Nitelikli çay sunumu

-Çay tadımı

Süre: 1-1,5 gün
Zorluk: 
Seviye:  &

TeaSpecialist® eğitimi için Başlangıç seminerine katılım bir avantajdır, ancak ön şart değildir. Çayın harika dünyasıyla ilgileniyorsanız ve yalnızca temel bilgilerden fazlasını elde etmek istiyorsanız, bu eğitim tam size göre.

İçerik

-Çay Semineri’nin tüm içeriği

-Geniş çay tadımı

Yazılı sınav sonucunda sertifika verilecektir.

Süre: 2-2,5 gün
Zorluk: 
Seviye: 

Sizlere müjdeli bir haberimiz var! Heyecanla beklenen, gastronomi sektörünün en detaylı çay eğitimi olan Ronnefeldt Tea Master Silver 11-12 Nisan 2019’da Four Seasons Bosphorus’ta!

Ronnefeldt Başlangıç Çay Seminerine katıldınız mı? Yiyecek & içecek sektöründe genç bir yönetici misiniz? O zaman Ronnefeldt TeaMaster® Silver programı için doğru adaysınız. Bize yazılı olarak başvurduğunuzda uygunluğunuzu bir mülakat ile değerlendiriceğiz.

İçerik

-Çay koçu eğitimi

-Ronnefeldt TeaStar koleksiyonu

-Geniş çay tadımı

Teori ve pratik testlerinin sonunda sertifika verilecektir.

Tarih: 11-12 Nisan 2019

Yer: Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus

Süre: 8 gün
Zorluk: 
Seviye: 

Gereksinimler

Bir Ronnefeldt TeaMaster® Silver olarak çay bilginizi mükemmelleştirmek mi istiyorsunuz? Sadece çay konusunda değil, aynı zamanda kişisel gelişiminize de mi katkıda bulunmak istiyorsunuz? O zaman TeaMaster® Gold programı için mükemmel bir adaysınız. Bizimle çay için seyahat edin ve sadece bilginizi değil, aynı zamanda çay tutkunuzu da derinleştirin!

İçerik

-Teori ve pratik

-Uzmanlarımızla bireysel çay koçluğu eğitimi

-Kişisel gelişim

Uygulanan test sonucunda sertifika verilecektir.

Yer: Sri Lanka

Referanslar

Türkiye’de Ronnefeldt çaylarıyla buluşabileceğiniz bazı seçkin noktalar…

0 | 0,00
Sepet
Sepetinizde şu an ürün yok.
Alışverişe Devam